SKŁADKI 2010

Członkowska składka okręgowa na rok 2010

Składki | 2009-11-28 | Publikujący: Okręg PZW w Opolu

Wysokość członkowskiej składki okręgowej w 2010 r.

Normalna roczna

Ulgowa roczna 50 %

Członka uczestnika

Jednodniowa

Tygodniowa

Nie zrzeszeni posiadający kartę wędkarską i cudzoziemcy - roczna

Nie zrzeszeni posiadający kartę wędkarską i cudzoziemcy - jednodniowa

Nie zrzeszeni posiadający kartę wędkarską i cudzoziemcy - 7-dniowa

Opłata egzaminacyjna - 30 zł

Opłata egzaminacyjna ulgowa dla młodzieży szkolnej i studentów do 24 lat  - 15 zł

Młodzież szkolna do 16 roku życia jest zwolniona z tej opłaty.

Zakres i zasady stosowania ulg i zwolnień w członkowskiej składce okręgowej w 2010 r.

1. Członkowie PZW w wieku od 16 do 24 lat, posiadający legitymacje szkolne lub studenckie są uprawnieni do 50 % zniżki w członkowskiej składce okręgowej.

2. Honorowi członkowie PZW zwolnieni są z członkowskiej składki okręgowej na podstawie wpisów do legitymacji członkowskiej.

3. Członkowie PZW odznaczeni złotą odznaką z wieńcami PZW, zwolnieni są z członkowskiej składki okręgowej na podstawie wpisów do legitymacji członkowskiej.

4. Członkowie PZW odznaczeni srebrną i złotą odznaką PZW korzystają z 50 % zniżki w członkowskiej składce okręgowej.

5. Członkowie PZW w wieku powyżej 65 lat mężczyźni i 60 lat kobiety korzystająz 50 % zniżki w członkowskiej składce okręgowej.

6. Nie objęte są ulgami członkowskie składki okręgowe okresowe.

7. Ulgi w członkowskich składkach okręgowych dotyczą wszystkich członków PZW.