Z A W I A D O M I E N I E

Polski Związek Wędkarski Koło Olesno Miasto informuje, ze w dniu 10 grudnia 2022 roku w Miejskim Domu Kultury w Oleśnie przy ulicy Wielkie Przedmieście 31 odbędzie się Zebranie Sprawozdawcze członków Koła za rok 2022. Zebranie rozpocznie się o godz. 14.30 – pierwszy termin lub o godz. 15.00 – drugi termin.

W trakcie Zebrania poddana będzie pod głosowanie uchwała o połączeniu Koła PZW Olesno Miasto z Kołem Olesno Rzemieślnik.

Przyjęcie pozytywnej uchwały o połączeniu przez członków obu Kół będzie skutkowało odbyciem w tym samym dniu tj. 10 grudnia 2022 r. o godz. 16.30 zebrania wyborczego nowego Koła. Na wspólnym zebraniu wyborczym zostaną wybrane władze nowego Koła, przyjęte plany działania na rok następny i pozostałą cześć kadencji oraz omówione inne sprawy organizacyjne.

Wszelkich informacji o zebraniach udziela Jerzy Liberka pod nr tel. 664 743 583.